تور مثلت طلایی میمند

تاریخ خروج

دوشنبه

مدت زمان

2 و نیم روز

نمایش ها

364

rivas

تور  مثلت طلایی میمند

در سال فقط یکبار این مثلث اتفاق میوفتد

دشت گل ریواس+غارایوب+روستای سنگی میمند

۲ و نیم روز (۱۲ و ۱۳ اردیبهشت)

حرکت : سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ساعت ۲۳ از اصفهان

jadval

riv6

دشت ریواس:

دشت ریواس شهربابک با وسعت ۲۴۰۰ هکتار در ۲۰ کیلومتری شمال شهرستان شهربابک، در استان کرمان واقع شده است. این دشت در دامنه کوه‌های مسینان، میدوک و کنگ قرار گرفته و زمان گل‌ دهی دشت اوایل اردیبهشت است. در این هنگام دشت کاملا به رنگ قرمز در می‌آید.و فقط همین یکبار درسال امکان بازدید و لذت بردن از این دشت زیبا وجود دارد.به دلیل کمیاب بودن این گیاه و خطر انقراض آن، در صورت بازدید از قطع و چیدن گیاه جدا خودداری کنید. نسل های آینده نیز سهمی از طبیعت دارند.

 index

غار ایوب:

غار ایوب در استان کرمان و روی کوه ایوب واقع شده است. این غار در جنوب شرقی شهر دهج یکی از توابع شهرستان بابک قرار دارد و از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این ناحیه محسوب می‌شود.همانطور که گفتیم، ویژگی مهم غار ایوب دهانه بسیار بزرگ آن است که طولی ۶۰ متری و ارتفاعی ۸۰ متری دارد. این غار همچنین بزرگ‌ترین غار آذرین کشور به شمار می‌رود؛ بنابراین منشا این غار گدازه‌های آتشفشانی است.آب موجود در زیر گدازه‌های داسیتی بعد از به هم پیوستن و انفجار باعث تشکیل این غار شده است.

meimand

روستای میمند:

میمند شهر بابک روستایی صخره‌ای و دستکند با چند هزار سال قدمت یادآور ایامی است که انسان‌ها خدایان خود را بر فراز کوه‌ها جستجو می‌کردند و کوه نماد استواری، توان، پایداری و اراده شناخته می‌شد. این بنای دستکند باستانی، بی‌گمان از نخستین سکونتگاه‌های بشری در ایران به شمار می‌رود، دورانی که هنوز ایرانیان مهرپرست بودند و کوه‌ها را مقدس می‌شمردند. به هر تقدیر چند هزار سال پیش از این، انسان‌ها دل سنگ‌ها را شکافتند و یادگاری را به جا گذاشتند، که امروزه پس از گذشت سال‌‌ها همچنان نماد عزم، اراده و اقتدار اجداد ایرانی به‌ شمار می‌رود.

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور مثلت طلایی میمند 220000تومان 0 0 هر دوشنبه 2 و نیم روز

اطلاعات رزرو

First Name قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء
جمع کل

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید